








3 450 ₴
Лебідка електрична Kraissmann SH 125/ 250 — це механізм для підіймання и опускання вантажів до 250 кілограмів у вертикальній площині за допомогою електродвигуна потужністю 580 Вт і дротового пульта керування. Роликовий блок, що входить до комплекту постачання, дає змогу знизити навантаження на лебідку, утворюючи додаткове «плечо» і збільшуючи вантажопідіймальність з 125 кг до 250 кг. Функції аварійної зупинки та захист від перегрівання передбачені для підвищення терміну експлуатації.
Електричний підіймач Kraissmann SH 125/250 має велику сферу застосування й використовується в розвантажувально-навантажувальних, такелажних роботах, в автомайстернях і СТО, а також під час підйому вантажів у ліфтових шахтах нежитлових приміщень.
Під час експлуатації електричного підіймача необхідно враховувати не промислове призначення цієї моделі й не перевищувати допустимі вагові норми, суворо дотримуватися режимів експлуатації та техніки безпеки.
Купити лебідку електричну_тельфер Kraissmann SH 125/250 можна в нашому інтернет-магазин K-27.com.ua за чудовою ціною.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
Електричні лебідки-тельфери вантажністю 125/250, 150/300 кг, 200/400 кг 250/500 кг, 300/600 кг,400/800 кг, 500/1000 кг можна подивитися на нашому сайті перейшовши за зазначеною посиланням: https://k-27.com.ua/g26661380-lebedki-tali-telfery
ОСОБЕННОСТИ:
─ Електродвигун із вбудованим гальмом
─ Барабан кантоукладника
─ Пульт керування
─ Довговічний двигун
─ Надійність конструкції
─ Захист від перегрівання
Основні характеристики;
|
Виробник: |
|
|
Країна виробник: |
Германия |
|
Під'єднання до мережі: |
230 В ~ 50 Гц |
|
Споживана потужність: |
580 Вт |
|
Вантажопідіймальність: |
125/250 кг |
|
Висота підйому: |
20 м/ 10 м |
|
Швидкість підйому: |
10/5 м/хв |
|
Вага: |
10.8 кг |
|
Габарити в пакованні: |
37х14х24 см |
|
Гарантія: |
12 місяців |
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
1. Лебідка електрична KRAISSMANN SH 125/250
2. Трос (20 м)
3. Пульт керування
4. Спеціальний блок
5. Посібник з експлуатації
6. Картонне паковання
pod"yemnik elektricheskiy_tel'fer_kraissmann
lebedka elektricheskaya_kraissmann
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Висота підйому | 20 м |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Канатоємкість | 20 м |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |