





2 197 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Assistant АПЦ 20-6БЩ — це бездротовий інструмент, яким є обрізання гілок дерев, прорізування чагарників, а також використовується під час зведення дерев'яних конструкцій на будівельних майданчиках. Легкий, маневровий інструмент особливо ефективний у місцях, де доводиться виконувати роботи однією рукою (правою або лівою), водночас не застосовуючи особливих фізичних зусиль. Нова модель обладнана пристроєм безключового натягування ланцюга.
Обрізна акумуляторна мініпилка Assistant АПЦ 20-6БЩ з безщітковим 20 вольтовим мотором чудове рішення для робіт у саду та домашньому господарстві.
ОСОБЕННОСТИ МОДЕЛИ АПЦ 20-6БЩ:
Безщітковий мотор 20 В, що не вимагає спеціального обслуговування
Літій-іонні акумуляторні батареї ємністю 2 000 мА·год — 2 шт.
Час заряджання батареї — 55 хв/80%, 70 хв/100%
Безключовий натягувач ланцюга
Зручний кейс для зберігання і транспортування
Технічні характеристики пили Assistant АПЦ 20-6БЩ:
|
Виробник: |
Assistant Lem.co |
|
Реєстрація бренда; |
Германия |
|
Тип акумуляторної батареї: |
Li-ion |
|
Напруга/місткість |
20 В /2000 мА·год |
|
Довжина шини: |
6'''дюймів/152 мм |
|
Швидкість обертання ланцюга: |
350 м/хв |
|
Крок ланцюга: |
1/4ˮ |
|
Мастило ланцюга: |
ручна |
|
Вага нетто: |
1,75 кг |
|
Вага брутто: |
3,5 кг |
|
Розміри в пакованні: |
42 x 20 x 14 см |
КОМЛЕКТАЦИЯ:
Пила АПЦ 20-6 БЩ
Акумуляторна батарея — 2 шт.
Зарядний пристрій
Шина; 6'''дюймів/152 м
Ланцюг пиляльний 2 шт: Крок ланцюга 1/4'
Пластиковий кейс
Купити мініпилу акумуляторний ланцюговий Assistant АПЦ 20-6БЩ за доступною ціною можна зробити замовлення на сайті нашого магазину K-27.com.ua або за телефоном у продавця-консультанта.
pila akkumulyatornaya tsepnaya mini
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 70 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Набір насадок | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |